مطالب

1. زنجیره تامین محصولات نیوشا

1. زنجیره تامین محصولات نیوشا

ما برای تامین مواد اولیه محصولات از 4 منبع مختلف استفاده می کنیم.

کشت مشارکتی

پروژه های کشت مشارکتی با کشاورزان یکی دیگر از منابع تامین مواد اولیه ماست . در این پروژه ها ، ما از طریق ارائه دانش و ابزارهای مدرن به کشاورزان از یک سو و تصمین خرید محصولات آنها از سوی دیگر، به آنها کمک می کنیم تا هم از هزینه های خود را کم کنند و هم با اطمینان خاطر و بدون دغدغه فروش ، روی اهداف بلند مدت خود تمرکز کنند .

نقشه تامین مواد اولیه کشت شده در مزارع مشارکتی

باغ و مزارع اختصاصی

زمین های کشاورزی ما یکی از منابع اصلی تامین مواد اولیه محصولات هستند . این زمین های اختصاصی به ما کمک می کنند تا همه مراحل کاشت و داشت و برداشت مستقیم زیرنظر خودمان انجام شود تا بتوانیم مواد اولیه ای با بهترین و مطلوب ترین شاخص های کیفی در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم ؛

این باغ از معدود باغ های مجهز به سیستم های کشاورزی و آبیاری مکانیزه است که تحت نظر متخصصین واحد کشاورزی ما اداره می شود . در این باغ برای نگهداری بوته ها از سموم یا مواد شیمیایی استفاده نمی شوذ

واردات

بعضی از مواد اولیه یا ملزومات مورد استفاده در محصولات ما در اقلیم ایران قابلیت رشد و رویش ندارند و به همین دلیل باید از منابع خارجی تامین شوند . واردات و خرید از تامین کنندگان غیرایرانی یکی دیگر از منابع تامین مواد اولیه محصولات ماست.

نقشه تامین مواد اولیه وارداتی

در تولید و عرضه گیاهان، «بسته بندی» بسیار اهمیت دارد چون کیفیت بسته بندی بر کیفیت محصول نهایی اثر می گذارد. نیوشا با استفاده از تکنولوژی ‌ها و دستگاه ‌های روز دنیا، بهترین شرایط ممکن را برای حفظ طعم و خاصیت محصول نهایی فراهم کرده است.

محصولات نیوشا در لفاف ‌های آلومینیومی نفوذناپذیر بسته ‌بندی می‌ شوند که ورود هوا و رطوبت به داخل محصول را غیرممکن می ‌سازد، درحالی که لفاف های کاغذی معمول این خاصیت را ندارند و عطر و تازگی محصول در آنها بعد از مدتی از بین می رود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *